На війні з Росією загинули четверо захисників з Кіровоградської області. Це – Олександр Супрун, Олександр Гонтюк, Олександр Красюк, Ринат Фасхудінов.

Олександ Супрун народився у селищі Власівка Світловодської громади Олександрійського району. Був курсантом, старшиною другої частини Одеської національної морської академії та служив за контрактом. Бійцю було 20 років. Поховали захисника у рідному селищі.

23 січня 2023 року поблизу села Садове Херсонської області загинув Олександр Гонтюк. Боєць народився 24 вересня 1998 року у селі Йосипівка Благовіщенської громади Голованівського району.

На війні з РФ загинули захисники з Кіровоградської області

Навчався у Кам'янокриничанській школі, здобував професію муляра-штукатура-плиточника в Ульяновському професійно-технічному училищі. Після військової служби підписав контракт.

Після повномасштабного вторгнення ворога, Олександр Гонтюк знову пішов захищати країну. Був водієм 124-ї окремої бригади Територіальної оборони. Поховали чоловіка 26 січня у рідному селі.

У травні 2022 року внаслідок ракетного обстрілу військової частини в Чернігівській області загинув житель села Войнівка Приютівської громади Олександрійського району Олександр Красюк. Поховають військового у рідному селі 30 січня. Тіло чоловіка о 10:45 зустрінуть "живим" коридором на вулиці Центральна, повідомив голова Приютівської громади Андрій Коломійцев.

На війні загинув курсант Льотної академії Ринат Фасхудінов. Цю інформацію повідомили у навчальному закладі.

Читайте також "Міс Україна Всесвіт" продала на аукціоні крила від свого костюма – боєць з Кіровоградщини отримає протез Рідним не сказав, що воює на передовій. У Кропивницькому попрощались із 42-річним Олександром Цвігуном Нас не зламає війна. Жителька Кіровоградщини впродовж 11 місяців пече булочки для військових Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело