100 “браслетів вдячності” сплели українським воїнам у приміщенні благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ” у Франківську.

До роботи долучилися майже 20 людей, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне”.

6 грудня, у День Збройних Сил України, їх передадуть бійцям, які лікуються в одному з госпіталів Івано-Франківщини. Олена Гром вже не вперше плете браслети військовослужбовцям. Один виріб жінка створює приблизно за 10 хвилин.

У Франківську бійцям ЗСУ сплели у подарунок 100 “браслетів вдячності”

“Це буде знак уваги для хлопців, який просто “скаже”, що про них думають. Це дуже важливо робити саме зараз, тому що бійцям надважко зараз там перебувати, в таких умовах. І такі маленькі подарунки свідчать, що ми — з ними”, — каже Олена Гром.

10-річна Поліна Котляр вперше робить браслети для військових, тому не одразу все вдається, але дівчинка старається.

“Бійцям буде приємно, що ми робимо такі браслетики”, — каже дівчинка.

За словами аніматорки дитячого простору “Карітас Івано-Франківськ” Ольги Ференчук, для військовослужбовців плетуть браслети шамбала. Технологія виготовлення розрахована для дітей віком від 10 років.

До створення виробів долучилися майже 20 учасників, каже координаторка дитячого простору “Карітас Івано-Франківськ” Богдана Черевко.

“Запиту не було, але ми знаємо, що 6 грудня — День Збройних Сил України. Тому ми вирішили щось зробити своїми руками, щоб було приємно пораненим воїнам, які зараз лікуються”, — розповідає Богдана Черевко.

У Франківську бійцям ЗСУ сплели у подарунок 100 “браслетів вдячності” У Франківську бійцям ЗСУ сплели у подарунок 100 “браслетів вдячності” У Франківську бійцям ЗСУ сплели у подарунок 100 “браслетів вдячності”

Джерело