Завдяки спільним зусиллям американської та української громад від початку війни волонтери благодійної організації Рочестер Майдан (RocMaidan) з м. Рочестер, штат Нью-Йорк, відправили 10 контейнерів з гуманітарним та медичним вантажем.

Про це МІСТУ розповів координатор проєкту, Володимир Павлюк, родом з Івано-Франківська.

Так, вчора волонтери завантажили і відправили вже 11-тий контейнер з важливо необхідними функціональними медичними ліжками, інвалідними візками, ходулями, медичними рукавицями та іншою медичною та гуманітарною допомогою для військового госпіталю.

Загальна вага переданої всієї допомоги вже складає понад 100 тонн.

Американські волонтери надіслали гуманітарну допомогу для військового госпіталю. ФОТО. ВІДЕО Американські волонтери надіслали гуманітарну допомогу для військового госпіталю. ФОТО. ВІДЕО Американські волонтери надіслали гуманітарну допомогу для військового госпіталю. ФОТО. ВІДЕО Американські волонтери надіслали гуманітарну допомогу для військового госпіталю. ФОТО. ВІДЕО Американські волонтери надіслали гуманітарну допомогу для військового госпіталю. ФОТО. ВІДЕО Американські волонтери надіслали гуманітарну допомогу для військового госпіталю. ФОТО. ВІДЕО

Більше про проєкт можна дізнатися за посиланням. 

Рочестер Майдан (RocMaidan) – громадська організація, заснована з ідеєю підтримки демократичних голосів України на київському Євромайдані. Група різноманітних професіоналів представляє організації та приватних осіб в районі Рочестера. Після 24 лютого волонтери невпинно працюють над доставкою медичного обладнання та запасів, організацією гуманітарної допомоги та наданням медичної допомоги пораненим українцям.

Джерело