Об’єктивно, є вірогідність повторного наступу росіян на Чернігівську область. Про це сказав начальник ОВА В’ячеслав Чаус в інтерв’ю НВ.

"Ми з військовими бачимо, що є така можливість. Гіпотетично, у разі бажання, або у разі отримання наказу від хворого російського очільника чи головнокомандувача на повторний захід в область. Я думаю, що питання організації сил і засобів до двох днів. Але, я все ж таки думаю, що вони ще не забули той досвід, який отримали на Чернігівщині в перший свій захід. Бо понад місяць область трималася і втрималася, і не пропустила всю цю навалу, і на Київ в тому числі. Тобто вони пам’ятають ще ті втрати, які були, по-перше. По-друге, область набагато більше готова до того, якщо вони підуть на такий крок. Все ж таки, я хочу бути впевненим, що вони подумають десять разів перед тим, як йти. Але об’єктивно чи є така можливість чи вірогідність – то вона є. Не хочу просто применшувати, що вони не підуть. Можливість є».

За словами В’ячеслава Чауса, на сьогодні розроблені програми евакуації населення.

"Я попросив, щоб було кілька варіантів. Ми ж не знаємо, якщо що, як буде діяти ворог, тому готуємо кілька варіантів. Чи будемо ми їх застосовувати - питання". Читайте також:

Шанси не нульові: військовий експерт з Чернігова про ймовірність вторгнення Білорусі на територію України

Чаус оцінив загрозу повторного наступу росіян на Чернігівщину

Джерело