Окупанти нещодавно виклали в мережі відео, де нібито для бійця з військ Росії встановлюють прапор 810 бригади морської піхоти Росії на руїнах якоїсь будівлі і кажуть, що це Кринки. Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов розповів, що у результаті на Херсонському напрямку розгорілися "неабиякі пристрасті".

"Але і на цьому як би відео закінчується, ну розвідники і наша морська піхота, сили спеціальних операцій, які тримають плацдарм у Кринках, показали продовження цього відео. Спочатку зазначу, що путін так і доповідають про перемоги. Вони заявили, що плацдарм на лівому". березі ліквідовано, Кринки зачищені, а українські війська відступили" - зауважив експерт.

Експерт додав, у продовженні відео помітно, як боєць із Росії спотикається і падає, підривається. Бігом від цих руїн біжать до дороги і перебігають через дорогу до лісопосадки.

«Якщо Ви подивіться на карту, особливо якщо увімкнете шар супутникового знімка, то ця дорога це і є околиця Кринок. Тобто це те, що ми контролювали та продовжуємо контролювати на сьогоднішній день» - зауважив експерт.

Він зробив висновок, що Кринки залишаються під нашим контролем, жодних змін там немає.

Останні новини України:

Віталій Кім повідомив про трагедію: подробиці та фото наслідків нової масованої атаки.

Коли закінчиться російський наступ: українцям озвучили терміни та пояснили новий план окупантів.

Джерело