Прем’єр-міністрПольщі Дональд Туск заявив, що будь-які проросійські гасла під час протестів фермерів біля українського кордону неприйнятні.

Про це очільник польського уряду сказав на пресконфереції 22 лютого, повідомляє Onet.

Туск наголошує, розуміє протести польських фермерів, а також надалі буде намагатися захистити інтереси аграріїв. Мовляв, саме веде для цього перемовини з Україною та Єврокомісією. Втім, проросійські гасла на таких акціях є "червоною лінією". 

Туск відреагував на пропутінський плакат на протесті фермерів біля кордону

"Є одна річ, з якою я ніколи не погоджуся: ми не можемо дозволити проявляти себе на польсько-українському кордоні і користуватися фермерськими протестами тим, хто відкрито й безсоромно підтримує Путіна, слугує російській пропаганді і дискредитує польську державу, нас, поляків, та усіх протестувальників", - наголосив прем’єр Польщі. 

Туск наголошує, що подібні речі на протестах - це те, з чим він не згодний. 

Нагадаємо, 20 лютого під час протестів польський фермер розмістив на тракторі заклик до Путіна "розібратися" з Україною. Також він почепив біля плакату червоний прапор СРСР. МЗС Польщі  висловило стурбованість через такі дії. Міністерство закликало дистанціюватися від таких осіб, бо це шкодить репутації країни.

Читайте також:

  • У Дуди відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися на кордоні
  • Блокування кордону: в Польщі анонсували переговори з фермерами
  • Блокування польського кордону: яка ситуація на пунктах пропуску

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело