Друзі, підрозділ Сергія Бойка відкрив збір на поповнення необхідних вогневих засобів та ремонт військової техніки

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" командир кулеметного відділення, молодший сержант взводу вогневої підтримки Сергій Бойко ("Льолік") розповів про "мамкіних царапок", які "продовжують далі фоткатися, як вони там тренуються в спортзалах".

Друзі, підрозділ Сергія Бойка – у 58-й ОМПБр ім. гетьмана Івана Виговського – відкрив збір на поповнення необхідних вогневих засобів та ремонт військової техніки. Допоможімо нашому герою зібрати необхідну суму. Кінцева мета – 135 000 грн.

https://send.monobank.ua/jar/3W7V3Q9i6q?fbclid=PAAaaEneWBxfPHldKnAoGeNdX226cuRfCggqwGMc4M4CbGRr5NUMWyyUQoa5o

Дивіться повний випуск програми:

"І потім для мене ще більш, от прям не знаю дуже в мене підгорає від цього, коли ти знаєш якихось людей, зараз іде війна, ти поїхав, хоча, наприклад, там не сильно якось демонстрував, що ти супербоєць. А ці мамкині царапки продовжують далі фоткатися, як вони там тренуються в спортзалах, фотографуються, показують, що вони там. Думаю, до чого ти тренуєшся? Ну який ти воїн? Ти ну... це більше схоже на якусь абассанку, яка злякалася і далі намагається щось там собі довести для своєї публіки в "Інстаграмі", там ну наприклад, чи в "Телеграмі". Для всіх зрозуміло, для справжніх людей, (ред. – в яких) авторитетна думка була би для тебе, вже все зрозуміло, який ти воїн, а на кого це розраховано, я не знаю", – сказав Сергій Бойко.

Як повідомляв 5.UA, ворог попереду і ворог позаду: що найбільше демотивує військових – командир відділення 58-ї ОМПБр.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело