Зокрема він пропонує доларизацію економіки, приватизацію та відмову від співпраці з Китаєм, Бразилією та росією

У неділю, 19 листопада, Аргентина обрала нового президента, ним став лібертаріанець Хав'єр Мілей. Про це пише Bloomberg.

За результатами підрахунку 93% бюлетенів після другого туру виборів, Мілей набрав 56% голосів проти 44%, які аргентинці віддали за міністра економіки Сержіу Маси з лівої пероністської коаліції.

Аргентина обрала нового президента, який підтримує Україну (Відео)

Маса визнав свою поразку у промові перед прихильниками в Буенос-Айресі.

"Аргентинці обрали інший шлях", – сказав він.

Мілей у виборчій кампанії пообіцяв радикальні зміни, спрямовані на виправлення десятиліть неефективної політики. Ця стратегія знайшла підтримку в населення, яке потерпає від падіння економіки, тривалого знецінення валюти та одного з найшвидших у світі рівнів інфляції.

Зокрема він пропонує доларизацію економіки, приватизацію та відмову від співпраці з Китаєм, Бразилією та росією на користь США. Він також виступає проти вступу Аргентини до БРІКСу.

Відомо, що Хав’єр Мілей рішуче підтримує Україну. На початку повномасштабного вторгнення рф він брав участь у заході на підтримку українців.

"Я був одним із перших, хто засудив вторгнення в Україну", – наголосив він в інтерв’ю The Economist.

Крім того, він висловив готовність зустрітися з українським лідером Володимиром Зеленським у перші місяці свого перебування на посаді президента, а російського диктатора володимира путіна назвав "автократом".

Мілей зазначав, що "якщо ми захищаємо ідеї свободи, ми не можемо підтримувати та приймати вторгнення рф в Україну".

Він вступить на посаду 10 грудня.

Дивіться також відео: СИТУАЦІЯ ЗАГРОЗЛИВА! Розкол у республіканській партії США. Трампісти набивають політичний капітал.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело