Сьогодні, 19 листопада, у Львові та в Сокалі Львівської області відбудеться прощання із захисниками. Ярослав Мурин та Сергій Магдюк загинули у бою з військами РФ.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Ярослав Мурин — львівʼянин. Чоловік працював пекарем на колишньому Львівському хлібокомбінаті №2, також обіймав посаду механіка-наладчика обладнання на місцевому підприємстві харчової промисловості.

У березні 2023 року добровольцем приєднався до Державної прикордонної служби України. Захисник воював у складі 15 мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон" ДПСУ. Чоловік загинув 14 листопада у віці 40 років.. У Ярослава Мурина залишилися дружина, сестра та донька.

На Львівщині 19 листопада попрощаються із Ярославом Муриним та Сергієм Магдюком

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться о 14: 30 у храмі великомученика Дмитрія УГКЦ. Поховають воїна на Ряснянському цвинтарі.

Сергій Магдюк — житель міста Сокаль Червоноградського району. Відразу після початку повномасштабного вторгнення, 25 лютого 2022 року, чоловік добровольцем призвався на службу в Збройні сили України. Захисник служив у 105 Чернігівському прикордонному загоні. Загинув у віці 37 років.

Похорон військовослужбовця розпочнеться о 13: 30. Поховають Сергія Магдюка на Алеї Слави у Сокалі.

Джерело