Міністр оборони України Олексій Резніков зустрівся в Києві з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом, вони говорили про подальшу підготовку українських військових у Великій Британії.

Про це повідомляє Міністерство оборони України

“Ми поговорили про продовження підготовки наших військовослужбовців на Британській території, про головні пріоритети та акценти стосовно цих тренувань.  У нас була нагода потиснути руки пілотам, які навчалися у Великій Британії й уже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow”, – сказав Резніков.

Міністр оборони Великої Британії  під час зустрічі з українським колегою висловив свою прихильність стосовно візитів до України та спілкування з військовими.

Резніков зустрівся з міністром оборони Великої Британії в Києві

“Я завжди отримую задоволення від візитів до столиці, від спілкування не лише зі своїм візаві, а й з військовими, обговорюючи їхні плани та амбіції й те, яким чином я можу більше залучатися до допомоги щодо реалізації цих планів”, – сказав Воллес.

Резніков також повідомив, що обговорював із Воллесом НАТОвську перспективу України в контексті майбутнього саміту Північноатлантичного альянсу у Вільнюсі.

Ішлося й про бачення України щодо стабілізації миру в Європі, використовуючи формулу миру президента України Володимира Зеленського, повідомив міністр.

Резніков додав, що обговорив із Воллесом пріоритети щодо озброєння України для досягнення перемоги, “особливо щодо зброї, яка дає можливість наносити ураження ворогу на дальніх дистанціях, такої як  Storm Shadow”.

Джерело