Український півзахисник Віктор Циганков забив свої другий та третій гол у сезоні за іспанську "Жирону".

25-річний футболіст збірної України вразив ворота "Райо Вальєкано" в матчі 26-го туру іспанської Ла Ліги.

На 29-й хвилині Циганков зрівняв рахунок у грі, вдало зігравши на добиванні. Відео першого гола українця доступне за посиланням.

Циганков оформив дебютний дубль за "Жирону" у чемпіонаті Іспанії

Зазначимо, що на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь "Райо Вальєкано". За господарів забивали Ісі Паласон та Оскар Трехо.

Крім того, Трехо на 40-й хвилині Трехо не реалізував пенальті.

На 52-й хвилині українець вдруге зрівняв рахунок – 2:2.

Для Циганкова це другий та третій голи за "Жирону" цього сезону. Також в його активі три асисти.

Наразі "Жирона" посідає 12-те місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, набравши 30 очок.