Кропивницькі важкоатлети Микола Пятишев та Поліна Кононченко виграли бронзові нагороди Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Це інформація від головного тренера збірної Кіровоградської області В'ячеслава Жукова. Дві уродженки Кіровоградської області, які нині представляють інші регіони, стали переможницями змагань.

Учасниками змагань, які з 28 лютого по 5 березня відбувалися в Ужгороді на Закарпатті, стали близько двох сотень спортсменів з 22 областей.

Вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Микола Пятишев, 2005 року народження, виступав у ваговій категорії 61 кілограм. Кропивничанин показав треті результати у ривку (102 кілограми), поштовху (120 кілограмів) та, відповідно двоборстві, виконавши при цьому норматив Майстра спорту України.

Золото у цій ваговій категорії виграв харків’янин Павло Заліпський (120 кілограмів у ривку ,140 кілограмів у поштовху), срібло – Дмитро Омелянець з Луцька (103 і 124 кілограми, відповідно).

Кропивничани виграли дві бронзи Кубку України з важкої атлетики

Кропивничанка Поліна Кононченко, 2008 року народження, виступала у ваговій категорії 55 кілограмів. Вихованка спортшколи "Надія" показала треті результати у ривку (70 кілограмів), поштовху (86 кілограмів) та двоборстві, вигравши бронзу змагань. Результат кропивницької важкоатлетки у поштовху став рекордом України серед кадетів.

Золото серед жінок у цій ваговій категорії виборола Ангеліна Ломачинська з Хмельницької області (89 і 101 кілограм), срібло – Дарина Сахарук з Волинської області (71 і 87 кілограмів).

В активі кропивничанок Ангеліни Гончарук і Дар'ї Шестель – п’яті місця за сумою двоборства у вагових категоріях 49 і 71 кілограм, відповідно.

Уродженки Кіровоградщини Ірина Домбровська (Марфула) та Валентина Кісіль стали переможницями змагань. Ірина Домбровська нині представляє Київ і виступала у ваговій категорії 81 кілограм, представниця Чернігівщини Валентина Кісіль виступала у ваговій категорії 87 кілограмів.

Читайте також На крок ближче до Парижу. Кропивницькі паралімпійки відібралися на чемпіонат світу Юнаки з Кіровоградщини стали чемпіонами України з пляжного волейболу Легкоатлети з Кіровоградщини виграли п’ять медалей першості України серед спортивних шкіл Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб