Група блогерів влаштовувала вечірки в орендованій квартирі у Києві та ґвалтувала дівчат, коли ті були під транквілізаторами.

Блогери ґвалтували дівчат заради контенту і викладали відео: реакція мережі (фото)

Понад те, хлопці викладали на своїх профілях у Twitch, Instagram та Telegram фото і відео фактів згвалтування.

Як пише журналістка Анастасія Бакуліна, самі блогери родом з Івано-Франківська, проте зараз живуть у Києві. На вечірках дівчат накачували алкоголем і препаратом “Ксанокс” – транквілізаторами.

“Вони фотографують та знімають дівчат, коли ті у відключці лежать на підлозі туалету без верхнього одягу. Вони лізуть своїми пальцями у вагіну дівчини, коли вона взагалі не подає ознак притомності, а отже, не давала дозвіл на петинг. Вони знімають інтимні органи дівчини, обурюючись наявності волосся там, коли сама дівчина непритомна”, – написала Бакуліна.

Сам організатор вечірок у своїх соцмережах називав дівчат “шл*хами”. “Я просто показую, які дівчата є насправді. Голова у кожного своя, і рішення ухвалюєте ви”, – написав організатор вечірок.

Інша блогерка Ярослава Кравченко зауважила, що ґвалтівники у повсякденному житті “займаються криптою”. Також Кравченко опублікувала у Stories “відгуки” на “роботу” ґвалтівників від їхніх підписників.

Блогери ґвалтували дівчат заради контенту і викладали відео: реакція мережі (фото)

Блогери ґвалтували дівчат заради контенту і викладали відео: реакція мережі (фото)

Історією поділилися інфлюенсери Саша Бо, kvittkova, Лачен, співачка Джамала та інші.

Правоохоронці вже відреагували на інцидент. “На цей час поліцейські уже встановили фігурантів та місця їхнього перебування. У рамках розпочатого кримінального провадження проводяться необхідні слідчі та розшукові заходи у столиці та ще одному регіоні держави”, йдеться у повідомленні Нацполіції.

Джерело