Міністерство оборони України висміяло заяви російських пропагандистів про "клонованих воїнів ЗСУ". Там зазначили, що маразм російської пропаганди немає меж. 

Про це Міноборони написало у Twitter.

"Минулої весни російська пропаганда розповідала про генетично модифікованих українських голубів. Тепер конспірологічні теорії про "клонованих" українських солдатів. Далі будуть "суперсолдати", генетично модифіковані в секретних біолабораторіях. Капітан Україна? Ні. Кожен солдат ЗСУ - супергерой", - наголосили у відомстві.

"Далі буде "Капітан Україна": у Міноборони висміяли пропагандистів за заяви про "клонованих воїнів ЗСУ"

Фейки про "клонованих воїнів ЗСУ" 

Російські пропагандисти опублікували коментар так званого "розвідника з "ЛНР". Він заявив, зо українських військових настільки багато, ніби їх клонують. 

Росія полюбляє придумувати фейки про Україну. У лютому свою агресію росіяни виправдовували "наявністю біолабораторій", де заражають невідомим вірусом птахів, щоб вони вбивали слов'ян. Це викликало сміх, оскільки українці теж слов'ян, як і жителі Польщі, і не можливо прорахувати траєкторію польоту "бойових голубів". Згодом постпред Росії Василь Небензя на засіданні ООН всерйоз заявив про "бойових комарів".

Представниця США в  ООН, пані посол Лінда Томас-Грінфілд не витримала російської маячні та зазначила, що "комарі не знають про існування державних кордонів, як і Росія". 

Читайте також:

Білоруські пропагандисти заявили, що "українці реально їдять тіла росіян": відео

Блогерка, яка втекла до Польщі, закликала українців виїхати і не заважати Росії: "Чемодан, вокзал, нах**"

У пропагандистів Путіна паніка: Піонтковський розповів, як змінилися їхні заяви про війну

Джерело