Популярний український артист, колишній партнер по сцені Наді Дорофєєвої, Олексій Завгородній (Позитив) частенько радує шанувальників усілякими фотографіями та відео на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

На цей раз Позитив вирішив розповісти своїм фанатам, що він така ж людина, як і всі інші. Льоша зі своїми колегами у повній темряві записує пісню, для цього потрібні лише диктофон та вмілі руки майстра.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Олексію Завгородньому у мережі Instagram.

"Йоу, світла немає, нічого страшного, бо у нас є гітара і все буде добре, ми й так запишемо хіт і у нас диктофон та Рома", - заспівав у стилі кантрі Олексій.

Можна почути, що акомпанувала Позитиву ще одна людина, яку, швидше за все, звуть Роман і він майстер на всі руки, що навіть без світла може записати справжній трек. Хлопцеві для цього потрібен лише мікрофон та гітара. Звісно, ​​ще потрібен і сам Олексій Завгородній, який співатиме навіть у повній темряві, щоб порадувати своїх відданих шанувальників.

А ще є сюрприз для жіночої половини фанатів Позитиву, сам артист, коли закінчив пісню про новий хіт мило посміхнувся в камеру. Такі "подарунки" дівчинки з армії шанувальниць дуже люблять, і щоразу такі події викликають шквал емоцій.

Раніше повідомлялося, дружина Дмитра Комарова з "Світу навиворіт" Олександра Кучеренка здивувала українців образом: "За якусь збірну".

Також, Надя Дорофєєва поскаржилася на дводенну відсутність світла і нарвалася на критику від українців: "Генератор ви собі дозволити можете".

Джерело