Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ завершився у Івано-Франківську. Сумські спортсменки вибороли медалі на цих змаганнях.

3 грудня на татамі вийшли сумські кадетки. Вранці сумчанки Аліса Павленко та Варвара Нефьодова у своїх вагових категоріях посіли перші місця.

У вечірній сесії змагались Влада Редька та Єлизавета Мяснянкіна. Єлизавета у підсумку стала другою, Влада - третьою.

Сумські спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті України з тхеквондо

4 грудня до цього "срібло" серед дорослих у скарбничку збірної Сумщини додали студенти Сумського національного аграрного університету Володимир Гладенький та Богдан Ромах, а також Назар Циганенко з Сумського державного педагогічного університету.

Участь у чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ взяли 500 спортсменів з 16 областей України.

Читайте також Сумські баскетболісти п рограли криворіжцям у матчі чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги у третій групі. Антон Дудченко з Білопільщини фінішував у 20-ці в гонці-переслідуванні Кубку світу з біатлону.