Українка Ірина Лесь, яка працює заступником декана факультету міжнародних відносин у НАУ, публічно висміяла полон добровольця-парамедика з "Азовсталі" Катерини Поліщук з позивним "Пташка".

Скандал стався через те, що Лесь залишила у Facebook коментар під публікацією, де "Пташка" отримувала нагороди "За мужність". Його вже встигли видалити, але небайдужі зробили скріншоти.

Замдекана з НАУ публічно висміяла

Замдекана з НАУ публічно висміяла

Один із користувачів зазначив, що Поліщук пережила жах у полоні в окупантів, але Лесь засумнівалася у цьому. Вона саркастично написала: "Жахливий полон... Плюснула кілограм 12 і така щаслива інтерв'ю рашківським каналам давала".

Замдекана з НАУ публічно висміяла

Пташка відреагувала на слова дівчини. Вона невдоволена, як під час такого страшного горя в країні, можна сіяти розбрат. Однак парамедик додала, що навіть за таких людей, як Лесь, вона боротиметься, бо це її народ.

"Які ви смішні, мої любі зрадофільчики:) поки ви воюєте проти тих, хто бореться за Україну ми працюємо далі. Дякую всеодно що ви є. Хоч і на мою скромну думку ви глибоко помиляєтесь поселяючи розбрат в інфо просторі такої важкої війни, ви всеодно мої брати і сестри, частина мого народу, за який я боротимусь до останнього подиху. Навіть попри прокляття та приниження в мою адресу", - написала Поліщук.

Замдекана з НАУ публічно висміяла

Той самий користувач, який захищав Пташку, звернувся до ректора НАУ з питанням, чи він підтримує слова своєї підлеглої: "Максим Луцький, ви теж підтримуєте висловлювання своєї підлеглої, або, може, буде скликано Вчену раду і цю курку звільнять?".

Замдекана з НАУ публічно висміяла

Але Ірина Лесь вирішила швидко перевзутися і не визнала вини. Вона вдала, що не розуміє, про які слова йдеться і чому до неї всі так вороже налаштовані.

Замдекана з НАУ публічно висміяла

Раніше ми писали про те, що захисниця "Азовсталі" Пташка, звільнена з полону, заспіває у суперфіналі "Голосу країни": "Під гітару"

Джерело