У Запорізькій області російські окупанти продовжують зазнавати втрат у техніці та живій силі. Днями Генштаб отримав чергове підтвердження знищення загарбників в Егергодарі та в районі Пологів.

Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

"Підтверджено ураження об’єкту російських загарбників в районі Енергодару. 26 листопада  знищено 6 одиниць військової техніки різного типу та поранено близько 30 військовослужбовців. В районах Пологів та Чернігівки на Запоріжжі в результаті дій Сил оборони близько 80 загарбників отримали поранення. Кількість загиблих окупантів уточнюєтьс", - повідомляють у Генштабі.

На Запоріжжі ЗСУ поколошматили окупантів: понад сотня вбитих та поранених

Також зазначається, що спекотно окупантам було і на Херсонщині. Зафіксовано близько 30 одиниць пошкодженої військової техніки противника на ремонті в населеному пункті Гола Пристань.

Нагадаємо, що ЗСУ "тіктокнули"  кадирівців на Запоріжжі. Окупанти саме проводили засідання штабу, коли до них "прилетіло". В результаті понад десяток російських вояків отримали поранення. Втрати уточнюються.

Читайте також:

"Йде група в 10 осіб, отримує "люлів", відходять 4, годинами лежать біля мертвих": боєць 93-ї бригади ЗСУ про ситуацію під Бахмутом

"Це ніяка не церква": у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону діяльності МП на території України

У Горлівці кояться дивні дива з трупами вбитих "вагнерівців"

Джерело