Серед звільнених із полону РФ 24 листопада – четверо волинян, серед яких Володимир Нестерук, Олександр Пророчек, Степан Воєвода та Віктор Рибковський. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Звільнені волиняни є нацгвардійцями, котрих окупаційні війська взяли в полон на Запорізькій АЕС у перші дні вторгнення. На повернення додому військові чекали вісім місяців.

Загалом у рамках чергового обміну повернулися на територію України 36 людей: 35 українських військових та один цивільний.

З російського полону повернули ще чотирьох волинян Що відомо 11 листопада відбувся черговий обмін військовополоненими з РФ. З російського полону вдалося звільнити 45 воїнів ЗСУ. Серед звільнених — солдати та сержанти, які у боях захищали Україну, зокрема з полону вдалося повернули 39-річного лучанина Романа Феєра, котрий упродовж тривалого часу вважався зниклим безвісти. 17 жовтня Україна та Росія провели черговий обмін військовополоненими, при цьому Україна змогла повернути 108 жінок, яких утримували росіяни. Серед них – 37 евакуйованих з "Азовсталі". Серед звільнених з полону була прикордонниця з Нововолинська Аліна Паніна. 25-річна жінка захищала Маріуполь. Потрапила у полон в травні на "Азовсталі". Також вдалося звільнили 47-річну лучанку Людмилу Кравчук, яка в полоні жінка була з квітня. 21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових "Азову". Обмін відбувся у Чернігівській області. Водночас частина звільнених військових зараз в Анкарі, Туреччина. Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових. З них 108 — бійці "Азову".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело