Команда Йовічевича зазнала першої поразки в поточному розіграші турніру.

"Шахтар" провів перший з двох матчів проти "Реала" в груповому раунді Ліги чемпіонів. Мінімальну перемогу відсвяткували господарі поля в Мадриді - 2:1.

Суперники підходили до очної зустрічі, обіймаючи дві перші сходинки турнірної таблиці групи "F". "Реал" у стартових турах здобув максимальні шість очок, натомість "Шахтар" розжився чотирма пунктами в матчах проти німецького "Лейпцига" (4:1) та шотландського "Селтіка" (1:1).

Ще до безпосередьного початку матчу в Мадриді "Гірники" встановили новий клубний рекорд. Тренерський штаб Ігора Йовічевича випустив у стартовому складі одразу 11 українських футболістів, що відбулося вперше в історії виступів донеччан у Лізі чемпіонів.

12-м українцем у складі обох команд став воротар "Реала" Андрій Лунін. Голкіпер національної збірної у сьогоднішньому матчі дебютував у Лізі чемпіонів, замінивши в складі травмованого першого номера "Королівського клубу", бельгійця Тібо Куртуа.

Як пройшов матч у Мадриді

Рахунок було відкрито вже на 13-й хвилині. Вінгер господарів Родріґо отримав м'яч на підступах до карного майданчика, скористався помилкою капітана "Шахтаря" Тараса Степаненка й влучно пробив. Анатолій Трубін зумів дотягнувся до м'яча, але той все одно влетів у нижній кут.

Взяв участь Родріґо й у другому голі "Реала" за 15 хвилин. Бразилець взяв участь у динамічній комбінації "Вершкових" та віддав результативну передачу на Вінісіуса Жуніора. Останній без перешкод подвоїв перевагу чинних володарів Кубка чемпіонів.

Проте в першому таймі "Шахтар" без голу не залишився. Атаку лівим флангом розгорнули Михайло Мудрик та Богдан Михайліченко, який навісив до штрафного. На передачу зреагував Олександр Зубков, що в стрибку спіймав Луніна на протиході - 1:2!

Попри перевагу господарів у другій 45-хвилинці, гол Зубкова так і залишився останнім у матчі. "Реал" зберігає лідерство в групі "F", а "Шахтар" залишається другим з мінімальною перевагою над "Лейпцигом".

Ліга чемпіонів. 3-й тур

"Реал" (Іспанія) - "Шахтар" (Україна) 2:1

Голи: Родріґо, 13, Вінісіус, 28 - Зубков, 39

Група "F". Турнірна таблиця "Реал" - 9 очок (3 матчі), 7:1 (різниця голів) "Шахтар" - 4 (3), 6:4 "Лейпциг" - 3 (3), 4:7 "Селтік" - 1 (3), 2:7

Команди проведуть другу очну зустріч вже наступного тижня. Номінально домашній для "Шахтаря" матч проходитиме в польській Варшаві на тлі повномасштабної війни в Україні.

Що далі Вівторок, 11 жовтня. 22:00. "Шахтар" - "Реал" (4-й тур Ліги чемпіонів)