Вінничани привезли чотири золоті та дві срібні медалі з Кубку Європи серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації. Змагання відбулися у польському місті Замосць із 29 вересня по 2 жовтня. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Перемоги на змаганнях здобули вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2. У складі збірної команди України брали участь: Артем Степаніщев, Станіслав Березовський та їхній тренер Сергій Зеленський.

Артем Степаніщев серед юніорів М19 завоював одну золоту та дві срібні медалі в особистому заліку. А Станіслав Березовський в категорії юнаків М14 посів 5 місце.

Чотири золоті та дві срібні медалі: вінничани повернулися з Кубку Європи зі спортивної радіопеленгації

Заслужений тренер України, майстер спорту України Міжнародного класу зі спортивної радіопеленгації, викладач другої міської спортшколи — Сергій Зеленський серед ветеранів здобув володарем три золотих медалей.

Що відомо Спортивна радіопеленгація – це військово-технічний вид спорту, суть якого полягає в оперативному пошуку замаскованих в лісовій місцевості радіопередавачів за допомогою приймача-пеленгатора в найкоротший час. Також відома як '"полювання на лисиць". Спортивна радіопеленгація зародилася в Данії і Англії відразу після Другої світової війни.