У Черкасах відбулась зустріч підприємців з тимчасово окупованих областей України та представників влади. Вони обговорили, як можна підтримати переселенців, допомогти їм освоїтися, знайти роботу чи розпочати бізнес. Назвали цю платформу співпраці "ЧЕРКАСИ – ТВОЄ МІСТО", розповіла Суспільному заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава.

Зі слів заступниці, на зустріч прибули представники із Маріуполя, Попасної та Таврійська.

Як пояснила Марина Гаркава, цю зустріч організували, щоб показати, що Черкаси - місто дружнє до підприємств та нових черкасців:

"Черкаси - відкрите місто. Вони не біженці, вони - нові черкасці і вони мають жити в нашому місті на рівні з черкащанами. Ми сприймаємо людей, які до нас приїхали не як проблему, а як ресурс додатковий. Ми в кожній людині бачимо лікаря, вчителя, вишуковуємо людей, які потужно підсилять нашу громаду".

Читайте також: Близько восьми тисяч місць: Черкащина готується приймати нових переселенців

Зі слів директора релокованого підприємства Владислава Сушка, він на власному прикладі хотів показати, що у компаній, які були змушені переїхати через війну, є шанс відновитися:

"Основа - це показати на прикладі компанії, що релоковані підприємства, які втратили виробництво, частину команди, своє місце, ринки, мають право надалі на успіх, задавати тренди. Ми коли приїхали у Черкаси, то створили вакансії, доформували свою команду, долучили людей з Чернігова і надалі плануємо розиватися".

Переселенка з Соледару Ольга Бельчич прийшла на зустріч, щоб почути пропозиції від представників з Черкас:

"Ми вже майже пів року живемо у Черкасах, дуже вдячні, прийшли послухати пропозиції, які будуть стосуватися роботи, житла".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Безоплатне проживання: шелтер на Черкащині приймає переселенців Гуманітарний центр у Черкасах перестав приймати одяг Майже 300 людей евакуювали до черкаських закладів соціальної сфери

Джерело