Знаменитий російський гуморист і шоумен Максим Галкін відповів Міністерству юстиції Росії, яке оголосило його іноагентом. Артист не "прогнувся" під режим і потужно відстояв свої права. Відеозвернення він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Максим Галкін з перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну засудив дії Кремля та активно допомагав українцям, які постраждали від війни. Довгий час артиста всіляко критикували пропагандисти та інші шанувальники путінського режиму і ось настав момент, коли його офіційно внесли до списку іноагентів, нібито через те, що він отримував гроші з України та здійснював на них політичну діяльність. Гуморист не став терпіти і відповів Мін'юсту Росії. 

Максим Галкін після звинувачень на росії,

Максим Галкін після звинувачень на росії,

Максим Галкін заявив, що не займається політичною діяльністю, а в Україні виступав років 10 тому, і тоді отримував якісь гонорари. Він зазначив, що займається політичною сатирою і робить це вже майже 30 років.

"По-перше, я не займаюся політичною діяльністю. Зі сцени на своїх концертах я займаюся гумористичним жанром та політичною сатирою. Займаюся цим уже 28 років. Починав за Бориса Єльцина, що й продовжую робити. Це раз. Якщо я звертаюся до своїх передплатників або глядачам поза жанром, а як громадянин, людина, я це роблю абсолютно щиро і залишаючись чесним перед самим собою. Міністерство юстиції, щирість та чесність не оплачуються у пристойних людей, до яких я, сподіваюся, належу", - сказав артист. 

Максим Галкін заявив, що йти зі сцени або змінювати жанр гумору, щоб догодити чинам, що сидять у Кремлі, він не буде і запевнив, що й далі жартуватиме з політиків. Гуморист додав, що має право на свободу слова та право на працю, посилаючись на конституцію Росії. 

Шанувальники підтримали артиста і відзначили, що статус іноагенту в Росії можна вважати престижним статусом. 

"Максим, вважайте, що вас позначили, як порядну людину", "Вітаю з почесним званням! Поповнили список порядних людей Росії", "Зараз це дуже престижний статус, у компанію хороших людей потрапили", - написали в коментарях. 

Максим Галкін після звинувачень на росії,

Максим Галкін після звинувачень на росії,

Також наш портал інформував,  Максим Галкін поїхав на інший континент і показав, як розважається без Алли Пугачової та дітей: "Гуляю".

Крім того, ми писали,  що Максим Галкін у Варшаві своєрідно підтримав Україну - глядачі не хотіли "відпускати".

Джерело