У Брянську та Курську області росії, які межують з Україною, окупанти перекидають свої війська та бронетехніку. Про це повідомило Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача ЗСУ на Telegram-каналі "СтратКом ЗСУ". 

Рф перекидає війська на кордон з Україною, як це може зашкодити ЗСУ:

Наголошується, що кількості сил та засобів противника біля кордонів із Сумською та Чернігівською областю недостатньо для відкриття "другого фронту", однак план росії простий і очевидний - вони можуть активізувати дії на кордоні, щоб відволікати увагу ЗСУ.

Рф перекидає війська на кордон з Україною, як це може зашкодити ЗСУ:

Зокрема, на станції Климово та Суземка (Брянська область) прибувають ешелони з танками Т-80 із 239-го центру забезпечення мобілізаційного розгортання (місто Богучар, рф) 20А Східного військового округу (ВПО).

На станції Суджа та Льгов-Київський (Курська область) прибувають ешелони зі складу 144-ї гвардійської мотострілецької дивізії 20А ВВО з танками зі складу АК Балтійського флоту.

Рф перекидає війська на кордон з Україною, як це може зашкодити ЗСУ:

В Управлінні стратегічних комунікацій зазначили, що на сьогодні у російських військ недостатньо ресурсів, щоб відкрити десь "другий фронт". 

"Але постійною демонстрацією загрози наступу вони можуть сковувати сили ЗСУ. На це і робиться розрахунок, щоб зменшити контрнаступний потенціал Збройних сил України", – йдеться у повідомленні.

Джерело