Український рок-музикант і фронтмен гурту The Gitas Саша Чемеров, який працював з Христиною Соловій і Бумбоксом, презентував унікальний кліп, знятий за допомогою тепловізора.

Пісня Саші Чемерова, на яку зняли кліп, називається "Замість мене". Артист зізнався, що це єдина композиція, текст до якої написав не він. Автором став музикант і саунд-продюсер Олександр Філоненко. Без сумнівів, трек вийшов відмінним, але саме кліп привернув увагу численних шанувальників.

Саша Чемеров представив унікальний кліп на пісню

Саша Чемеров представив унікальний кліп на пісню

Всі кадри були зняті на вулицях Львова за допомогою тепловізора, який за інформацією артист позичив у полку "Азов". Зйомка зайняла кілька днів.

"Це унікальна робота з відео. Ніхто раніше не знімав кліп використовуючи тільки тепловізор. Зняти ліпсінг на тепловізор було дуже непросто, ми витратили на це кілька днів", - зізнався Саша Чемеров.

Відповідне відео вже з'явилося на Youtube-каналі виконавця. І за пару годин воно зібрало велику кількість переглядів і безліч позитивних коментарів.

Раніше ми писали про те, що заради України відомий канадський рок-гурт Billy Talent пожертвував унікальною електрогітарою: "Молодці хлопці!"

Джерело