Слідство встановило, що підозрюваний російський солдат разом з іншими невстановленими військовослужбовцями РФ знущалися над сім'єю, яка виховує трьох неповнолітніх дітей в селі Лукашівка.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора. 

Свої безчинства загарбники РФ чинили пд час окупації населеного пункту у березні. Зокрема, 12 березня на подвір'ї приватного домогосподарства підозрюваний вдарив господаря прикладом автомату по голові, а також наніс декілька ударів рукояткою пістолета по спині. Після цього росіянин взяв сокиру і погрожував чоловікові відрубати пальці на руках. Солдат РФ викрав 15 тисяч гривень. 

Знущався, бив і обкрадав цивільних на Чернігівщині: російському військовому повідомлено про підозру

Протягом двох наступних днів, 13 та 15 березня, підозрюваний та інші російські військові знову приходили до господарства. Окупанти погрожували фізичним насильством та зброєю. Крм того, вони обшукували будинок. Забрали у родини 350 євро, мобільні телефони та інші речі.

В Офісі генпрокурора наголошують, що слідство триває. Солдату армії РФ заочно повідомив про підозру російському військовому у порушенні законів та звичаїв війни.

Нагадаємо, прокуратура встановили і заочно повідомили про підозру солдатов військової частини № 14330 збройних сил РФ. Зазнаається, що окупант під час тимасового захоплення села Терехівка від 13 до 17 березня утримував пораненого цивільного у неопалюваному холодному приміщенні магазину.

Читайте також:

"Пропаганда нового рівня": у Маріуполі окупанти створили так звану "юнармію ДНР"

"Ситуація складна, ніхто не приховує": Маляр розповіла про запеклі бої на сході України

"Військові бази з ППО і радіолокацією": в Одеській ОВА розповіли про деталі удару по "вишках Бойка"

Джерело