Міського голову Чернігова Владислава Атрошенка затримали на митному пропускному пункті "Краковець" під час виїзду до Польщі. Про це він сам повідомив інтернет виданню “Страна”. "У мене запланована поїздка до міста Жешув, куди я прямую разом із делегацією для підписання договору про партнерство. У мене там у планах виступ перед сесією, у складі делегації ще троє людей. Питання щодо документів виникли тільки до мене", —повідомив Антрошенко. За його словами, у переліку документів є всі дозволи, які дають змогу перетинати кордон. "У мене на руках повний перелік документів, які дозволяють перетинати кордон у службових цілях. Прикордонний інспектор Лілія Турко (жетон LV-1155) вилучила документи без пояснення причин та запропонувала мені поговорити з начальством", —каже Атрошенко.

Атрошенка не випустили з України до Польщі

Причину, чому мера не випускають за межі країни, Атрошенко пов'язує з особистим конфліктом з одним із співробітників Офісу президента.

"Конфлікт постарався розвинути начальник ОВА Чернігівської області Чаус, роблячи очевидну дурість, намагаючись заборонити мені відрядження в Давос. Чаус міг тоді не дзвонити з кляузою на мою адресу в ВП, але чомусь це зробив. Це – блаженство відповідних посадових осіб, які таким чином самостверджуються у своєму становищі, перевищують свої службові повноваження, і вочевидь перешкоджають моїй професійній діяльності на користь Чернігова, а головне – дискредитують подібними діями президента, демонструючи ознаки телефонного права на митний кордон", – сказав Атрошенко.

Пізніше стало відомо, що Владислава Атрошенка не випустили з України до Польщі, відмовивши у виїзді. Про повідомив сам Атрошенко журналістам “Країни”, надавши документ із відмовою, де він зазначив, що має намір оскаржувати це рішення у суді.

“Поляки шоковані”, — сказав він.

У коментарі Суспільному Атрошенко повідомив, що повертається до Чернігова.

Читайте також:

Чаус прокоментував інформацію про конфлікт з Атрошенком

Джерело