Два матчі - дві перемоги.

Національна збірна України з футболу провела другий товариський благодійний матч під час навчально-тренувального збору перед червневими матчами плей-оф за вихід на чемпіонат світу та іграми Ліги націй. В італійському Емполі синьо-жовта команда грала проти однойменного клубу, "Емполі", представника італійської Серії А.

Збірна України провела п'ять змін у стартовому складі у порівнянні з матчем проти "Боруссії" Менхенгладбах, який відкривав серію товариських ігор. Андрій Пятов вийшов на воротах, у центрі захисту з'явився Денис Попов, праворуч у півзахисті - Віктор Циганков, у центрі поля - Олександр Піхальонок, а в старті у нападі зіграв Роман Яремчук (перший легіонер, що приєднався до збірної). "Емполі" у свою чергу на перший тайм поставив напіврезервний склад.

Збірна України з футболу обіграла

У першому таймі команди обмінялися голами. На 26-й хвилині саме Яремчук забив перший гол України: Циганков розрізав оборону суперника передачею, Роман ударив у ближній кут, воротар не виручив, 1:0.

На останній хвилині першого тайму "Емполі" відігралося, реалізувавши швидку контратаку - 1:1.

Але на стартових хвилинах другого тайму Україна не лише відновала перевагу, але й подвоїла її. Спершу Олександр Караваєв зіграв на добиванні після удару з-за меж штрафного, 2:1.

А за шість хвилин Олександр Піхальонок забив свій другий гол у двох товариських матчах - з кута штрафного пробив точно у дальній кут, м'яч від штанги влетів у ворота, 3:1.

Товариський матч

"Емполі" (Італія) - Україна 1:3

Голи: Ла Мантія, 45 - Яремчук, 26, Караваєв, 46, Піхальонок, 53

Що відомо Збірна України виграла другий товариський матч. Результати українців: перемога над "Боруссією" М - 2:1, перемога над "Емполі" - 3:1. Наступну контрольну гру Україна зіграє в середу, 18 травня, проти "Рієки" з Хорватії. Збірна України з футболу оголосила список легіонерів на матчі плей-оф за вихід на ЧС-2022. Збірну України залишили три гравці зі списку УПЛ перед вирішальним матчем плей-оф відбору на ЧС-2022.