Прибирають наслідки негоди – розпилюють повалені дерева, перекривають дахи та шукають електроопори, щоб замінити ті, що зламав буревій напередодні ввечері 12 травня.

Житель Фаївки Анатолій Аврамець ледь не залишився без житла, на обійстя впала вирвана з корінням сімдесятилітня тополя. Вона зруйнувала паркан і усе у дворі. До вікна залишилось пів метра. Тополю за допомогою односельців зранку частково встигли розпиляти.

Падаючи, дерево потягло за собою лінію електропередач і впала на електроопору. Та тріснула. Тепер у чоловіка ні світла, ні інтернету.

Розпилюють повалені дерева, перекривають дахи та лагодять стовпи: на Новгород-Сіверщині прибирають наслідки негоди

Електродроти обірвані у кількох місцях по селу. Дроти селяни поскручували, де змогли, своїми силами.

Дорогу до села також завалило деревами.

Житель Фаївки Микола розпилює одну з беріз, що впала на дорогу, каже, розчищає, щоб бригаді електриків було легше доїхати до села.

В сусідньому селі також повалені електроопори, обірвані дроти. На приміщення сільського ФАПу впала ялинка. На хатах та сараях зірвало шифер.

Внаслідок негоди на Новгород-Сіверщині від електропостачання відключено 35 населених пунктів – це станом на 15 годину. Без електрики залишаються п’ять з половиною тисяч абонентів, сказала речниця "Чернігівобленерго" Катерина Дроздова. Всього по області без електрики залишаються близько 60 тисяч абонентів.

Більше у відео:

Читайте також:

292 населені пункти без світла та пошкоджені покрівлі: наслідки негоди на Чернігівщині

Джерело