Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook, передає Znaj.ua. Далі наводимо слова автора без коментарів. Також зазначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції. Але ми не можемо заборонити людині висловлювати свою позицію. 

Нині варто вже говорити і діяти не лише для творення українського світу у власній державі, а й - для українізації всього світу!

Виходимо нині з реального факту інтересу абсолютної більшості держав та народів світу до ситуації в Україні та їхньої допомоги у війні проти російської орди вбивць, варварів, ґвалтівників та мародерів військового злочинця Путіна.

З огляду на це, потрібна координація та об‘єднання зусиль влади, наукового та експертного середовища, громадськості у формуванні модерного образу України та українців у світі.

Для цього вкрай корисно:

- організувати при посольствах та консульствах нашої держави громадські ради за участі науковців, митців, підприємців…для спільної та узгодженої діяльності в країнах перебування;

- запропонувати міжнародним інституціям конкретні проекти співпраці з обов‘язковим відвідуванням України.

Як приклад, проведення 45 сесії Комітету всесвітної спадщини ЮНЕСКО в Одесі, спеціальних засідань МАГАТЕ в Чорнобилі, УЕФА в Чернігові, ЮНІСЕФ в Бучі…

- на базі Укрінформу створити медіа-платформу представництв головних світових інформаційних агенств світу;

- підготувати низку популярних документальних серіалів про історію, культуру, науку…України іноземними мовами…

І звісно, просити і переконувати майже 6 мільйонів наших співвітчизників, які за умов воєнного стану вимушено перебувають за кордоном, бути гідними представниками України та українського народу і не забувати, що «Ми з України».

П.С. Просити і переконувати ідеологів створення нової провладної партії з назвою «Ми з України» зберегти це гасло для всієї країни, бо ми всі сьогодні - одна партія!

Джерело