Пес-сапер Патрон став справжнім Героєм України з того самого моменту, як потрапив в інформаційний простір.

Маленька собачка має величезну перевагу перед іншими - під його вагою не детонують найнебезпечніші боєприпаси, тому він може легко бігати де завгодно. "Талісман" чернігівських бійців ДСНС породи джек-рассел-тер'єр.

Раніше в ТСН взяли інтерв'ю у його власників-за їхніми словами, для нього була уготована інша доля. Два роки тому керівник піротехнічної групи Михайло Ільєв подарував Патрона своєму синові, на День Народження. Але війна розставила свої пріоритети з самого першого дня повномасштабної війни проти Росії.

Пес-сапер Патрон став причиною зворушливого

Пес-сапер Патрон став причиною зворушливого

"Важко працювати, тому що багато різних запахів. Особливо, коли згоріла техніка, різні порохи, воно все перегоріло, то він починає чхати, якщо сильне забруднення. А коли працює на протитанкових мінах, то він розуміє, що десь має бути щось Закопане, і його потрібно знайти. Якщо його знаходить, то він подає нам так званий сигнал", - зазначає чоловік.

Він супроводжує піротехніків усюди, як виявилося - навіть на пресконференціях. Однак сталося несподіване, досить "скандальне" і дуже миле - Патрон заснув прямо за столом.

Пес-сапер Патрон став причиною зворушливого

Пес-сапер Патрон став причиною зворушливого

Джерело